Hakan Hatipoğlu: Survivor dönüşü her şey garip geliyor, alışamadım!

Oyuncu ve sunucu Hakan Hatioğlu (44), geçtiğimiz ay Survivor All Star 2024’e veda etmişti. Hatipoğlu, yarışmadan elendiğinde şu ifadeleri kullanmıştı:

Hazırlıksız geldim bu sezona ve gelince büyük bir sakatlık geçirdim, dönüşte ameliyat olacağım. Elimden geleni yaptım ama performansım geceyle gündüz gibiydi. Gündüzleri başka bir Hakan, geceleri düelloda başka bir Hakan. Aradaki oyun farkını bugün 63. düello maçıma çıkarak kapattığımı düşünüyorum ama yine Survivor’dan cebimde bir sürü tecrübe ile gidiyorum.

UÇAKTAN İNER İNMEZ KIZINA SARILDI

Survivor All Star’a veda ettikten sonra yurda dönen Hakan Hatipoğlu’nu havaalanında eşi Gizem Hatipoğlu ve kızı Lila karşılamıştı. Uçaktan iner inmez kızına sarılan Hatipoğlu, hasretin sona ermesinin verdiği mutlulukla gözyaşları içinde kalmıştı.

Hakan-Gizem Hatipoğlu çifti, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yapan çift, daha sonra meydan katında bulunan bir restoranda yemek yedi.

“ADAPTE OLMAYA ÇALIŞIYORUM”

Muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayıp poz veren ikiliden Hakan Hatipoğlu, “Survivor dönüşü her şey garip geliyor alışamadım hala, adapte olmaya çalışıyorum” açıklamasında bulundu.

DERBİ TAHMİNİ!

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan ünlü isim, derbinin skoru ne olur sorusuna ise şu yanıtı verdi:

4-1 kazanırız, benim tahminim bu. Ali Sami Yen’de bir başka oynuyoruz. Sabırsızlıkla o günü bekliyorum, stadyumda yerimizi alacağız.

Siyahlar içindeki şık ve uyumlu görünen çiftin, neşeli ve keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir